Počet položek: 0 0,- Kč

Reklamace a vrácení zboží

Reklamace zboží:

Vždy doporučujeme před odesláním zboží k reklamaci nás kontaktovat na info@gastromex.cz nebo využít formulář níže a nebo na telefonu 603 251 296. Některé zboží lze zaslat přímo k výrobci a tím se zkrátí doba reklamace. Vždy se snažíme vyřídit co nejrychleji maximálně však v zákonné lhůtě viz. obchodní podmínky.

Adresa pro zaslání:

GASTROMEX s.r.o.,

Kly-Záboří 277

277 41 Kly

Doporučujeme využít tento reklamační list a přiložit doklad pro snadnější identifikaci zboží a zákazníka. Nezasílejte na dobírku takové zásilky nebudou přijaty.

Reklamace poškozeného zboží dopravou:

Doporučujeme kontaktovat přepravce a dát informaci i nám, nejlépe s fotkou poškození, aby bylo co nejrychleji vyřešeno.

Odstoupení od smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží:

Adresa je stejná jako pro zasílání reklamací. Doporučujeme sepsat tento vzor o odstoupení od smlouvy a přiložit doklad pro snadnější identifikaci zboží a zákazníka. Nezasílejte na dobírku takové zásilky nebudou přijaty. Vracené zboží prosíme dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. Přiložte číslo účtu, tím se vše urychlí.
Dále prosíme, uveďte zboží pokud možno do původního stavu, předejdete tím možnému snížení vrácené částky o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu. Náklady spojené s navrácením zboží nese spotřebitel.

Potřebujete poradit ? Reklamace a vrácení zboží

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací